| vladalexandrubalaet a întrebat:

Ce jocuri merg pe telefonul Samsung Galaxy Pocket Neo Gt S5310? Merge pe acest telefon minecraft pocket edition?

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Da, iti merge minecraft.
Iti mai merg asa : subway surfers, temple run 2, into the dead, fruit ninja, jetpack joyride, true skate s-ar putea sa-ti mearga, sea battle, panzer panic, forklifting, pocket god, worm run, follow the line, beat drift, voxel rush, ar trebui sa-ti mearga bine o mare parte din jocurile enumerate, cateva s-ar putea sa se mai agate cate putin

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Asphalt 8,
Car Parking Game 3D,
Hill Climb Racing,
Nitro Nation,
Subway Surfers,
Temple Run 1/2,
Jetpack Joyride,
Minion Rush,
Angry Gran Run,
Angry Birds,
Bad Piggies (si in general, toate jocurile de la Rovio),
Dumb Ways To Die,
Fruit Ninja,
Head Soccer,
Fifa 14,
Slice it!
Slido,
Fruit Ninja,
Smash Hit,
Frisbee Forever,
2048,
Logo Quiz,
Plants vs. Zombies 2,
Make it Rain: Love Of Money.

Răspuns utilizator avertizat
| Crystyan_Butu_1974 a răspuns:

Intra pe google play si o sa gasesti o gramada de jocuri care iti merg. Minecraft iti merge dar trebuie cumparat de pe google play

| Alex2002Marin a răspuns:

Sall.Si eu am o intrebare.Cate jocuri intra pe acest tel Samsung galaxy poket neo s5310?