| perfecter a întrebat:

Ce ma-ti sfatui sa aleg intre un S4, Z1 compact si Nexus 5? ma intereseaza in special care rezista mai bine la cazaturi si zgarieturi pentru ca nu sunt o persoana chiar grijulie cu lucrurile.

Răspuns Câştigător
| kiky98 a răspuns:

Iti recomand S4 nu numai pentru ca rezista ci si pentru ca am o parere proasta despre Z1, avand in vedere ca am avut unul si l-am schimbat dupa 3 zile cu un iphone. Acum, depinde si la ce te referi prin grijulie. Nu cred ca dai cu telefonul de pamant, ca asa nu rezista niciunul, poate decat Nokia 3310

3 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

Eu as zis s4 sau z1 normal nu compact..acum depinde si ce vrei tu de la un smartphone si care este bugetul tau

| NickPop a răspuns:

S 4 este foarte bun. Daca vrei sa iti cumperi un telefon rezistent cumpărăti Samsung galaxy s4 active fiindvrezistent la apa, praf, zgarieturi!