| cLaSicK a întrebat:

Ce mi.ati recomanda intre Samsung galaxy S4 / S5 / HTC ONE (M8)

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Samsung Galaxy S5 este superior HTC-ului One (M8) la urmatoarele capitole: baterie, dimensiunea display-ului (nesemnificativa, totusi), camera, design. Te sfatuiesc sa alegi S5-ul.

| Denis15 a răspuns:

Din specificatii, S5-ul pare mai bun, dar sa-ti dau cinci motive pentru care Htc one M8 este mai bun
-Carcasa metalica, in loc de plastic,(la S5 este din plastic)
-Sistemul BoomSound, format din difuzoare stereo poztionate pe partea din dreapta a aparatului.
-Camera Duo poate genera rezultate foto mai spectaculoase
-Accentul pe abilităţi de redare ale sunetului este atât de evident, încât, anumite versiuni de One M8 vin cu difuzoare Harman/Kardon.
-Punctul 5, HTC Advantage. „(HTC) înlocuieşte gratuit un ecran spart, în primele şase luni de la cumpărare, şi livrează actualizări software constant", se arată în materialul de instruire.

Bafta!