| Mark2012012 a întrebat:

Ce mouse cu bluetooth imi puteti recomanda pentru smartphone cu android? Versiunea sistemului de operare android este 4.4.2 cu bluetooth 2.0.

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Bluetooth-ul pe telefon se foloseste pentru a transfera fisiere (poze, documente, muzica, video, aplicatii) de pe un dispozitiv mobil pe altul, care detin aceasta tehnologie. Mouse-ul cu bluetooth se utilizeaza la calculator si laptop ca sa operezi mai usor cu ele, sa nu te agati de cabluri, ca pe cel clasic, cu fir.

| SuciuFlo a răspuns:

Mouse cu bluetooth pentru telefon....pe bune?

| Mark2012012 explică:

Recomand Mouse Microsoft Designer Bluetooth cu tehnologia BlueTrack