| biby29 a întrebat:

Ce numar trebuie sa formez ca sa transfer credit? Sunt in reteaua Vodafone si am abonament.

Răspuns Câştigător
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Pentru a transfera credit, daca esti abonat Vodafone, suna la 444 si urmeaza pasii folosind urmatoarele taste: 1 (pentru limba romana) - 1 (pentru reincarcare cu plata la factura) - 1 (pentru a reincarca acum) - tasteaza parola de acces apoi apasa tasta # - dupa care urmezi instructiunile.

16 răspunsuri:
| BUBULINA a răspuns:

Formeaza *120# si urmeaza pasii pe acolo....trandfera credit=> ofera credit=> si mai departe vezi tu

| Misterious a răspuns:

*222 si urmezi instructiunile sau *147# happy

| roxete a răspuns:

Draga biby29, trebuie format *120#, iar apoi ti se vor spune instructiunile. Sper ca te-am lamurit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alte răspunsuri
| biby29 explică:

Am incercat *120# si nu merge...imi da unknown aplication

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Desigur ca nu se poate formand *120#, pentru ca esti abonat. Formeaza 444 si urmeaza pasii pe care ti i-am dat la raspunsul anterior.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat cu 444 si imi zice ca numarul de pe care sunt si zice ca nu pot reincarca

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga biby29 trebuie sa formezi numarul *120# daca estin in reteaua Vodafone

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratilor fata are ABONAMENT
*120# e pentru cei cu cartela
suna la 444, insa iti vor trebui si ultimele 4 cifre de la cnp-ul beneficiarului