| MariusDeejay a întrebat:

Ce pare aveti noile smartphone Samsung galaxy alpha si Samsung note 4?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre Galaxy alpha am o parere buna, dar despre Note 4, nu pot sa zic decat ca este o tampenie din cauza display-ului foarte mare, care devine incomod. Pana la urma e telefon, nu tableta. O sa ajungem sa mergem cu tigla la ureche pe viitor.

| Anonymous1995 a răspuns:

Note 4 e preaa mare, eu unul nu sunt de acord cu telefoanele astea care incep sa nu mai incapa in buzunar

| Tariceanu a răspuns:

Arata super bine amandoua, mai ales la ce carcas aare note 4. http://bit.ly/114LfQT