| CcRISTIi a întrebat:

Ce parere aveti de acest telefon ( Asus/zenfone-2-ze551ml) tot ce stiti despre el si de buna si de rele m-ar interesa,daca are cineva poate imi spune cum se descurca. Multumesc, dau funda! http://www.pcgarage.ro/......-lte-gold/

2 răspunsuri:
| BoboM a răspuns:

Telefonul e foarte bun. Fratele meu are unul si este foarte bun. Bateria il tine in jur de 2 zile ( se joaca cca 1 ora pe zi si intra pe facebook vreo 20 de minute ) Nu a intalnit erori in android sau in functionarea telefonului. vreau sa iti spun ca este si rezistent. deci, daca vrei sa iti iei telefonul asta nu mai astepta! cumpara-l, e foarte bun.