| WeAreSmart a întrebat:

Ce parere aveti de HTC Desire C?

6 răspunsuri:
| IulianDornianu61 a răspuns:

Salut
Cu exceptia procesorului, telefonul e super. Daca vrei un telefon mai bun, ti-as recomanda cu mare drag un LG Optimus L5 (e cam 550 lei).

| Madaliinaaa a răspuns:

Ușor, foarte fiabil, compact, uşor de folosit şi foarte bine antrenat. Hristos a înviat!

| Gomi a răspuns:

Este un telefon foarte bun si foarte inteligent la memorie si camera sta cam prost asa cred eu acum fiecare dupa aprecierile lui

| raul11 a răspuns:

E bun dar daca mai pui 1 mil poti sa-ti iei ace 2 sau xperia miro

| Byanca90 a răspuns:

Este Bun.
Si poti sa iti pui o gramada de aplicati.
Am si eu. ^^