| AleexTPU a întrebat:

Ce parere aveti de husele originale flip de la S3? In momentul impactului se poate deschide husa? Are magnet?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da,se poate deschide.Ai de gand sa joci fotbal cu el?

| Sseshomaru a răspuns:

Da au magnet, si da, sunt sanse sa se deschida dar depinde de forta de impact..gandestete ca iti cade din mana cand vorbesti la telefon,,, evident ca o sa se deschida dar cred aia ar fi ultima ta problema,, telu probabil ar fi busit in mare parte si cu husa.sall.

| Curcudus2002 a răspuns:

Normal husele flip au magnet si DA se poate deschide in momentul impactului (de cadere) dar nu v-a afecta telefonul. Funda?