| Nimeni10 a întrebat:

Ce parere aveti de nothing phone2(a)?
Sau a55, redmi note 13 pro plus?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu vreau sa ma bag in vesnicul razboi android vs Ios
stiu ca din lista ta Samsung A55 este mai nou, aparut anul acesta!
am vazut review facut de 'zona It' referitor la acest telefon si este foarte ok la banii sai! nu este flagship precum S24 ultra, dar nici nu costa cat acesta!
ce are el ca avantaj fata de iphone 13 pro? se numeste extindere a capacitatii de stocare prin atasarea unui card microSDwinking

| Hyperion7 a răspuns:

Dintre toate astea, 13 pro plus este cel mai bun calitate-pret.
Celelalte 2 sunt doar acceptabile, părerea mea.