| deniidenisa156 a întrebat:

Ce parere aveti despre androindul jelly bean?

5 răspunsuri:
| piratuu a răspuns:

Androidul este foarte bun. Inainte sa fac upgrade la KitKat ( 4.4.2), eram satisfacut de acesta.

Iti recomand telefoane ca :
Allwiew A5 Duo
Samsung Galaxy s2 Plus
Samsung Galaxy Nexus.

| Nume2 a răspuns:

Androidul jelly bean ( 4.2 / 4.3 ) eu zic ca este cel mai bun, normal acum ca multi se gandesc ca cel mai bun e 4.4 kitkat, dar la kitkat din 10 app fara cont google merg doar 8, deci JB e bun si ofline

| Tudor_Daniel_1993 a răspuns:

Android 4.2 Jelly Bean este un „robot" mai şlefuit şi mai interesant. un sistem de operare foarte complex, dar relativ simplu de operat. Ca nota ii dau 10/10, are tot ce iti trebuie pe un dispozitiv

| deniidenisa156 explică:

Si ce telefon imi recomandati cu JB cam pana in 8 milioane? sigur este.

| nVidiaGeforceGT a răspuns:

Este un android grozav
mai ales 4.3
sunt bune si 4.1 si 4.2