| Nico23458 a întrebat:

Ce părere aveți despre căștile astea: Casti audio In-ear Avantree Ultra Bass?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

1. Trebuie fixate foarte bine in urechi pentru a se auzi bine basii
2. La volum mare de basi exista pericol de asurzire temporara sau chiar definitiva!

Ambele sunt valabile la orice fel de casti in-ear, mai ales la basi puternici!

| Lawliet14 a răspuns:

Mi-am luat de la Emag casti foarte bune si cu 40-60 de lei. Uneori chiar au fost si mai ieftine, la promotie... Urmareste reviews-urile!