| idontcareeeeee a întrebat:

Ce parere aveti despre iphone-urile de pe OLX? Chiar daca au fost utilizate, credeti ca sunt bune?
Vreau sa imi iau un iphone urgent pentru ca sambata plec din tara si am nevoie.
Vreau daca imi mai recomandati ceva, sa fie ieftin! Daca este sa platesc abonament as vrea sa fie cel mult 100 ron pe luna!
Daca este sa cumpar un iphone second, vreau pana in 500 de ron!
Va rog seriozitate.
Dau funda raspunsului care m-a ajutat cel mai bine!

5 răspunsuri:
| KaSS a răspuns:

Am un prieten care si-a luat un telefon de pe olx si era destul de bun, depinde de alegerea ta.

| idontcareeeeee explică (pentru KaSS):

Http://www.tocmai.ro/......21504.html cam pe asta m-as gandii sa-l iau si nu stiu...

| sltlp a răspuns (pentru idontcareeeeee):

Iti bati joc de mine? Tu stii ce inseamna icloud?
Inseamna ca e ciordit, si ca tot ce poti face cu el e sa suni la 112, si ATAT, nimic in plus, nu am omis nimic. De tot ce e cu icloud/gevey/rsim scris prin specificatii, sa te feresti.

| idontcareeeeee explică (pentru sltlp):

Nu stiam, merci.

| suntserios a răspuns (pentru idontcareeeeee):

Ala e un telefon furat de pe undeva si nu o sa il poti folosi niciodata