| SoRyNeScku a întrebat:

Ce parere aveti despre Nokia Lumia 720?
Ce parere aveti despre telefoanele care folosesc WP8 sau WP7.5/7.8?
Ce telefon imi recomandati cu care pot trimite relativ usor mesaje, sa aiba un difuzor bun, care sa scoata un sunet clar si puternic?

3 răspunsuri:
| SoRyNeScku explică:

Alte pareri?

| PwNZ a răspuns:

Samsung galaxy s2/s2 plus/s3/s4

| reirei1999 a răspuns:

Majoritatea smartphone-urile aparute recent sunt bune pentru asa ceva...Parerea mea e urmatoarea: Daca ai mai avut inainte telefon cu Android, te vei obisnui foarte greu cu cele windows... daca esti obisnuit, telefonul e relativ bun. Problema mea cu el este ecranul mic si grosimea mare. Eu ti-asi recomanda Sony Xperia Z/L/X