| alexandra1111111 a întrebat:

Ce parere aveti despre Nokia x dual sim? Merita achizitionat? Da sau nu? De ce?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Nokia X iti aduce un ecran principal personalizabil, cu totul nou, pe care il poti organiza pe gustul tau. Redimensioneaza-ti si rearanjeaza-ti aplicatiile, cu ajutorul pictogramelor redimensionabile. Grupeaza aplicatiile in foldere si descarca widget-urile Android de care ai nevoie.

Are nişte aplicaţi super deci chiar merită!

3 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Buna! Nu merita achizitionat acest telefon deoarece pretul este prea mare in comparatie cu specificatiile. Este doar un telefon ''de inceput'' al celor de la Nokia care vor sa inceapa sa lanseze telefoane pe android. La preturi asemanatoare se pot achizitiona telefoane mult mai performante, subtiri, si mai elegante pe sistemul de operare android. Funda?

| alexandra1111111 explică (pentru YoChriss):

Si ce telefon mi-ai recomanda?

| YoChriss a răspuns (pentru alexandra1111111):

Un Samsung Galaxy S2 ar fi potrivit. Nici prea scump, nici prea ieftin si vechi.