| MonicaD96 a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy Core? Cat de bun este in comparatie cu iPhone-ul?

Răspuns Câştigător
| balint20 a răspuns:

Este un telefon acceptabil calitate/pret dar iphone-ul este mereu cu un pas in fata deoarece softul este facut pentru el nu iti da errori sau altfel de probleme in dupa o perioada de timp, pe cand android-ul este mai liber adica compatibil cu toate telefoanele.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Vrei sa spui cat de prost este in comparatie cu iphone 4/4s/5
Galaxy core nu este un telefon tocmai stralucit fata de telefoanele Apple, deoarece display-ul este cam slabut la densitatea culorilor, procesorul si ala nu prea exceleaza, iar camera foto oricat de multi megapixeli ar avea, degeaba, deoarece telefonul are dispay slabut.

Răspuns utilizator avertizat