| IonutPopa a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung galaxy grand neo (I9060) dual sim? Merita cumparat? De ce?

Răspuns Câştigător
| Cena_Jonh_1998 a răspuns:

Depinde cum se misca daca se misca repede da ar merita dar ie si dual sim si asta inseamna ca ie chinezesc de ci nu nu ar trebuie sa il cumperi mai degraba tiai lua un Nokia lumia 720 ie foarte bun! funda?

6 răspunsuri:
| raduradu2014 a răspuns:

Forte slab ....mai bine iti iei :
Allview V1 Viper 16 GB,
Allview X1 Soul Mini are procesorul mai mare

| LenoreVoldaren a răspuns:

Mie mi se pare foarte slab. Îmi pare rău. Am eu mai multe argumente de ce.

| AlinaMoisescu a răspuns:

Din ce am inteles nu prea sta bine cu semnalul.

| Anonymous20 a răspuns:

Samsung Galaxy Grand Neo, este un telefon Dual-Sim la indemana oricui, cu un procesor Quad Core de 1, 2 GHz Cortex A7 cu 1GB RAM. În concluzie, este un smartphone destul de bun cu un OS (sistem de operare) Jelly Bean 4.2 foarte bun. Dar dacă vrei un smartphone asemănător la un preţ mai mic ţi-aş recomanda telefonul Allview A5 Quad. Numai bine! happy

| Bianca9765437 a răspuns:

Eu as zice mai degraba Samsung galaxy S3

| Rules_Andrei_2000 a răspuns:

Naspa mai bine te-ai orienta spre alte telefoane