| EuTeAjutÎnPermanenta a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy S3 DUAL SIM? Adica, fiind un dual sim ma gandesc ca merge mai greu... FUNDITAA

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Cel dual sim se numeste S3 Neo si este putin diferit de celelalte modele adica are procesor de 1.2 ghz quad core in loc de 1.4 ghz quad core si are 1.5 gb de ram in loc de 1 gb.Procesorul il are mai slabut si nu se comporta ca celalalt model...chiar daca un telefon este dual sim nu are de ce sa mearga mai greu

1 răspuns:
| hp8510p a răspuns:

Am uitat ceva:S3 Neo se vinde doar in cateva parti ale lumii...in Romania nu gasesti.Probabil tu ai gasit o replica a telefonului.In general replicile(chinezariile)au dual sim