| cornelmarius a întrebat:

Ce parere aveti despre tableta asta pe care vreau sa o cumpar eu? Astept raspunsul vostru :)! Multumesc mult!
http://www.domo.ro/......_8GB_black

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Parcă mai răspunsei odată la asta azi...
http://www.utok.com/ro/seria-1000/1000d
La producător e cu 100 de lei mai ieftină. Și are 5 ani garanție!
În calitate de deținător mulțumit al unui telefon Utok 400D, consider că produsul e mai mult decât OK la banii ceruți.
Ia-o!

| RB26DETT a răspuns:

Am o tableta utok 700q pe care am cumparat-o de black friday la 350 RON, tableta este cam plina de bug-uri!, cand activez internetul stau 2-3 minute, imi da 3-4 erori la browser si apoi merge bine, cand intru pe google play la fel, cand dau sa scriu ceva, pana imi apare tastatura iar cateva erori, la jocuri asa merge, este buna, atentie, 700q are procesor quad core de 1.2 ghz si 1 gb de ram, placa video in 8 nuclee si totusi nu a batut la antutu benchmark [aplicatie prin care iti spune cat de buna este tableta/telefonul fata de alt telefon/tableta] deci tableta aia nu a batut un Sony xperia M cu 1 ghz dual core, 1 gb de ram si placa video normala! mai bine iti iei o tableta de la Samsung, costa mai mult, ai garantie mai mica dar macar ai un produs de calitate! nu recomand produsele de la utok, am crezut ca este o afacere excelenta sa cumpar o tableta cu asemenea performante la doar 350 RON, am crezut ca dau lovitura dar uite ca... asphalt 8, sigur ai auzit de jocul ala, nu merge pe tableta dar merge pe acel Sony xperia M. la jocuri in rest se descurca binisor, san andreas-ul merge ok la grafica medie dar totusi de geaba sa dai bani pe ceva ce nu merge bine, camera de pe 700q este de 2 mpx dar pana si una vga face poze mai bune.

| bineproportionat a răspuns:

Salut, nu iti cumpara chinezarii ieftine! Uite un Samsung galaxy tab 3 la un pret decent http://bit.ly/1prvr27