| Ritsuko a întrebat:

Ce parere aveti despre telefoanele /tabletele de la Allview? Sunt bune cu adevarat sau lasa de dorit?

Răspuns Câştigător
| Cristina0911 a răspuns:

Eu am telefon de la Allview si sunt multumita de el. Nu se blocheaza..netu merge repede...e super happy

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Unele da.Altele nu.Depinde ce nimerești.

| notefree a răspuns:

Allview au telefoane si tablete foarte bune pentru cei care n-au bani sa dea pe un iphone/ipad

| LenoreVoldaren a răspuns:

Sunt foarte bune dacă nu ai un buget mare. Dacă îți permiți și ai un buget mai mare, ia-ți ceva de la o firmă mai bună, gen Samsung, Apple, Sony, LG, etc.

| Ritsuko explică (pentru LenoreVoldaren):

Eu sunt pusa sa aleg intre HTC Desire 310 si Allview Viper S, deoarece nu am bani de Iphone.Plus ca nu mi se par atat de bune cele de la Samsung, Sony, LG; mi se par maruntisuri. Merci de parere oricum.

| AnonimAnonimus12345 a răspuns:

Telefoanele sunt bune, tabletele mai puțin. Depinde ce vrei sa faci pe ele. Bafta!