| danutzcramu54 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefon Allview p5 mini... nu pot sa ma decid intre el si Huawei ascend y300 ce sfaturi imi dati?

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Din ce am auzit de la prieten, i eu personal asi opta pentru Allview p5

| perladunarii a răspuns:

Salut, fara suparare dar ambele sunt praf, dai bani degeaba, iti vor merge bine cateva luni si dupa ciuciu! Iti recomand un telefon pe care l-a avut prietena mea si e foarte bun, cu doar 100 de lei mai scump, dar crede-ma ii merita! Lg optimus l5
http://bit.ly/17isK7l