| Iulian0000 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul GSmart Arty A3?
Am citit specificatiile si mi se pare destul de bun...
Vreau mai multe pareri...
http://www.phonearena.com/phones/GIGABYTE-GSmart-Arty-A3 _id8825

1 răspuns:
| valentingb a răspuns:

Nu văd ce anume e atât de bun la el. Bateria e masivă, și ține doar 8 ore în convorbire? Înseamnă că sistemul de operare consumă enorm. Gândește-te că la teste nu au lăsat câteva aplicații să ruleze în fundal happy cum ți se va întâmpla ție. Camera identică cu Xperia U, placa grafică Mali 400 identică cu Xperia U... Nu văd cât costă dar prețul la Xperia U scăzuse enorm când am mai căutat eu prin iulie. Iuli, gândește-te așa: unde găsești piese pentru el? E o raritate așa că totul va fi scump, totul la comandă, nimic din stoc, și cine îl cumpără când vei vrea să îl vinzi?