| Marria_Adelina_1998 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Orange Nivo? Dar despre Huawei Y530 sau tefeloanele UTOK? Cre credeti ca este cel mai bun dintr-e ele?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre primele 2 modele, eu aş alege Huawei Ascend Y530, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmland.ro/compara/4415,4818

Sunt şi unele modele de Utok care sunt destul de bunicele ( depinde la ce model vrei să te referi )...

Toate cele bune.

| Bushid0 a răspuns:

Huawei...dar daca ti permite bugetul, te sfatuiesc sa ti cauti ceva din gama Samsung