| ValiDF a întrebat:

Ce parere aveti despre Vodafone smart 4 mini...
Merita cumparat

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu chiar...nu recomand.

| wolder a răspuns (pentru OnuOnulică):

De ce nu?

| OnuOnulică a răspuns (pentru wolder):

Pur si simplu nu imi place.
Are camera slaba, procesor la fel, ecran mic, aspect urat, am auzit si faptul ca bateria nu tine mai mult de 12-16 ore...e un telefon care mai mult de 2 miliaone nu ar fi trebuti sa coste.
Acum daca tu vrei sa ti-l cumperi e strict problema ta dar eu nu recomand sub nici o forma!

| Darks96 a răspuns:

Eu zic ca se merita avand in vedere ca pretul este 69, 01 € iar specificatile tehnice par destul de bune pentru pret
Procesor
MTK 6572, Dual-core 1. 3GHz
Ecran
Dimensiune: 4 inch
Conectivitate
Slot pentru card memorie: Micro-SD
(până la 32GB)
Baterie
Li-Ion, 1400mAh
Timp de convorbire: 15h
Timp de aşteptare: 550h
Memorie
Memorie internă: 4GB
Memorie RAM: 512MB
Android 4.2

Cu ramul si cu camera ce sta el mai prost ca, camera este de 3.2 iar ramul este de 512MB, dar faza e, pretul e pe masura lui.