| Iustinian_Ciornei_2000 a întrebat:

Ce parere aveti despre Xiaomi Note 3 Pro. Este bun, calitate?
Si dintre Samsung Galaxy Note 3 si Xiaomi Note 3 Pro, ce ati alege, in functie de calitate?

Răspuns Câştigător
| bugativeyRO a răspuns:

Pentru design, camera si tech support, Samsung, pentru restul, inclusiv pretul, xiaom. Detin un Redmj Note 3 varianta mediatek si sunt multumit de el, exceptand calitatea capacului de pe spatele telefonului care, daca nu-i pui o husa, in timp va capata un aspect de neingrijit, cu multe semne si puncte negre. La fel si ecranul, apar zgarieturi fine la suprafata, deci trebuie sa ai grina de telefon, toate acestea lipsind de la un galaxy note 3. E alegerea ta, eu iti recomand xiaomi.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Samsung.

| gelu1970 a răspuns:

Galaxy