| maria999 a întrebat:

Ce pareri aveti despre Samsung galaxy core prime si Allview p 6 life? Tine batefria mai mult la ele? Sunt bune?

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview P6 Life deoarece este puţin mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6716&idPhone2=6873

Marele DEZAVANTAJ este că bateria ţine PUŢIN :(

Toate cele bune!

Sărbători Fericite!
http://i.imgur.com/1e0N7Bl.jpg

http://i.imgur.com/2q6KoEi.jpg

| OnuOnulică a răspuns:

Samsung Galaxy Core Prime e bun dar dacă vrei îți pot recomanda telefoane la fel de bune la acest preț. Cât despre Allview...tot ce pot să spun este să te ferești de Allview!

| maria999 explică (pentru OnuOnulică):

Ce mai poti sa-mi recomanzi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu detin Core Prime, dar vezi despre ce Core Prime intrebi. Este G360F si G361F, iar la fiecare difera sistemul de operare. 360 are Android KitKat, iar 361 are Lollipop. Sa stii ca al meu Core Prime este bun. Nu am avut problema cu el. Il am de 2 luni. Astazi suntem in 30... are fix 2 luni. Allview e de rahat.

| maria999 explică (pentru anonim_4396):

Si tu ce model ai dintre cele 2?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varianta cu Lollipop...361. Asta am uitat sa specific.

| Miau1617 a răspuns:

Hei.Mult mai bine Samsung, e cea mai buna firma de telefoane.Allview nu e bun deloc, bateria nu tine, merge lent si se sparge repede!