| Gabrielhr a întrebat:

Ce sa aleg dintre Samsung galaxy s3 neo si LG G2 mimi?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S3 Neo, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......melp43.php

Toate cele bune.

8 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

LG clar, chiar daca toti sunt disperati dupa samsung.Are 4 G, e mai ieftin si cel mai important la LG-uri, au baterii f. bune.

| stefanvladvlad a răspuns:

Mie imi place mai mult Samsung

| TheCosmin02 a răspuns:

S3 normal LG e mai ieftin ca e mai prost

| Rauuul a răspuns:

S3 neo

| eXTREMS a răspuns:

S3 clar.

| XxPlayeRxX007 a răspuns:

Eu spun sa alegi Samsung Galaxy S3, am si eu si merge foarte bine, nu se incarca greu, sper ca ti-am fost de folos happy.

| FaraNumar1234 a răspuns:

Coincidenta am avut G2 Mini si este o hotie. In loc de 8 Gb memorie interna are doar 4 plus ca nu mi s.a incarcat un joc intr.un sfert de ora, iar pe youtube se vede pixelat. Cat despre ecran... pare de 4.3 nu de 4.7. Acum am S3 Neo. Merge super bine nu am nici o problema. Ecranul desi e de 4.8 pare de 5. L.am pus langa un S4 si e identic. Cand l.am aratat prietenilor mi.au spus ca e S4 nu S3 Neo. Iar la filme... se vede perfect ( SUPER HD AMOLED )......se vede lacrima
PS nu am exagerat in ce.am spus
Dc vrei s3 neo il poti lua de la Altex cu 800 lei, in alte locuri e peste 900 lei. La inceput bateria se va descarca cam repede pe Wifi. Trebuie sa.l incarci 12 ore din cand in cand, dar fara wifi tine... l.am lasat seara in 100 la suta iar dim l.am gasit la fel.
poti crede ce vrei dar dc il iei imi vei da dreptate