| TaZzzzzzzz a întrebat:

Ce sa aleg: Samsung galaxy grand neo sau LG G4 C?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege LG G4c deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......f4bmc3.php

Toate cele bune!

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

LG G4 C în mod clar.

| SimonaSimona01 a răspuns:

Lg G4 C. Cunosc cateva persoane care au acest telefon si sunt multumiti de el.Are o camera super, ecranul, merge si repede.E fain

| MentalHolocaust a răspuns:

Samsung FTW!

| Bujor_Ady_1998 a răspuns:

Granf Neo, un bun sistem de android si cooperare! Acela alege-l, ca e mult mai bun ca LG, si are mai multe avantaje! (Design, android, cooperare, RAM, etc.)