| valentin0127 a întrebat:

Ce sa imi cumpar, Htc one sau Galaxy s 4?

Răspuns Câştigător
| PredatorXGAMING a răspuns:

La Design depinde de gusturile tale dar eu ca perfomanta sunt asemanatoare.
Eu zic sa iti cumperi Samsung Galaxy S4 deoarece are camera mai buna decat Htc One si de asemenea era cel mai bun SmarthPhone in urma cu cateva luni + are nivelul de perfoamanta la FPS putin dar putin mai mari.
Funda?

6 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Lg G2, S4 e cel mai prost telefon din lume, iar HTC One nu se ridica la nivelul lui G2

| alexandra19961996 a răspuns:

Galaxy s4

Răspuns utilizator avertizat
| LouannaCutiepie a răspuns:

Samsung Galaxy S4. Eu il am si sunt foarte multumita de el happy

| RoMoBoy a răspuns:

Galaxy s4