| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa imi cumpar Samsung galaxy S5 sau playstation motiveaza

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fac investiția în funcție de necesitățile mele de comunicare, nu de impresii!
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

De cat sa iti cumperi astea 2 mai bine iti cumperi LG G3.

| sltlp a răspuns:

Sincer? La cum ai pus intrebarea e clar ca nu iti trebuie nici una. Cand nu stii ce vrei, cel mai probabil nu le poti ordona dupa cat de utile sunt.

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Acum depinde daca ai un PC bun si te poti juca pe el, sau daca esti pasionat de jocuri, atunci un playstation ar fi ok, dar trebuie sa ai si un LCD ca sa ai o calitatea in asta.Eu as cumpara un SamsungGalaxy S5, e un telefon foarte bun, pe care il poti folosi la mai multe.
O viata frumoasa sa ai.
Peace!

| specialistu4all a răspuns:

Daca vre sa te joci cumparati un : http://bit.ly/104AkpW ...pe telefon jocurile is nasoale, dar daca vrei sa faci impresie la fete cumpara : http://bit.ly/1tGdGjB.