| TwilightAliceCullen a întrebat:

Ce să-mi șterg din telefon ca să nu am memoria ocupată?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce nu-ți mai trebuie, logic!
Pa, pa.

| DenisIonut01 a răspuns:

Poti incerca sa stergi log-urile, eu la s2 am eliberat 1gb stergandule. Poti sterge jocuri/apricatii care nu le mai folosesti sau muzica, imagini care nu mai le doresti.

| Eduard619 a răspuns:

Muzica pe care nu o mai asculti, imagini ce nu iti mai trebuie, mesaje, jocuri daca ai.

| AnimatedSignature a răspuns:

Facebook, Chrome, jocurile retardate, Hangouts, Jocuri Google Play, Google Translate, si ia-ti Clean Master.

| MrCrazy99 a răspuns:

Pai pe scurt sterge ce nu mai folosesti sau aplicatiile de care te-ai plictisit.Dar te sfatuiesc sa iti iei un card, nu sunt scumpe si sunt folositoare.

| agent006 a răspuns:

Mesaje,jurnal apeluri, numere de telefon care nu-ţi mai sunt de folos, jocuri memorate pe telefon.

| woolfik a răspuns:

Site-urile de socializare cel mai bine da daca ai instagram si instagramu big grin

| Georgianna17 a răspuns:

Tot ce crezi tu ca nu iti foloseste la nimic :-)

| Alberto_Vlasceanu_1978 a răspuns:

Jocurile pe care nu te mai joci, muzica, pozele etc happy
Funda?