| urspaul40 a întrebat:

Ce telefon as putea sa-mi iau maxim 1300, eu am zis ca intre Allview x1 soul si Nexus 5 nu stiu care sa-l aleg,sau alte pareri,dar mie imi trebuie camera foarte buna,sunet foarte bun ecran full hd, procesor mare pentru cele mai bune jocuri cu grafica hd si tot felul etc. raspuns rapid!

Răspuns Câştigător
| AlexL28 a răspuns:

Nexus amice, cea mai buna alegere, e unul din cele mai bune telefoane, plus ca are update asigurat mereu

5 răspunsuri:
| Wenttmann a răspuns:

Frate la ce porcarii de telefoane ai spus tu nu le-as lua nici pe gratis, eu iti recomand un iphone 4s la 10milioane sau un ipgone 4 la 6-7-8 milioane, cum dracu sa dai atatia bani pe alea? Eu regret ca mi-am luat Nokia lumia... e varza la aplicatii, ia-ti iphone sau daca ai bani HTC one sau galaxy s3-s4, nu iti spun sa le iei noi... sau poate ai si tu vreun amic care stie pe cineva care vinde iphone-uri la preturi mici sau daca nu intra pe tocmai sau mercador

| AlexL28 a răspuns (pentru Wenttmann):

Despre ce vorbesti? Stii macar ce telefon e Nexus 5? E un super smatphone cu android curat si hardware care intrece aproape orice, kkat-urile alea de S3 si S4 nici nu se comapara cu el

| urspaul40 explică (pentru Wenttmann):

M-am gandit la HTC one dar nexusul e mai bun la procesor si asta imi place la el. ORICUM MERSI DE RASPUNS

| Perusul a răspuns:

Un Nexus 5

| ClaudiuxDxD a răspuns:

Allview are un sistem de operare destul de prost, el blocandu-se foarte des după câteva zile de funcționare. Ți-aș sugera nexusul