| ŞoSeŢeL a întrebat:

Ce telefon asemanator cu Samsung Galaxy S4 imi recomandati? Ma intereseaza memoria interna si camera, din cate am auzit HTC Desire 500 nu e bun desi imi placea aspectul.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti un Lumia 925.crede-ma windows phone e nemaipomenit.acum cateva zile mi-a sosit 8x-ul si m-am indragostit de el.nu are lag absolut deloc, sunt si pe wphone jocuri ca pe android(fifa, asphalt), si este mul mai aspectuos si usor de folosit.si inca ceva lumia face niste poze minunate, deci ti-l recomand.

Răspuns utilizator avertizat