| Rony23 a întrebat:

Ce telefon aveti sau va place si care sunt caracteristicile lui care v-au facut sa il cumparati? Intreb asta deoarece am nevoie de sugestii din partea dvs. deoarece vreau sa imi cumpar unul dar sunt indecis.

4 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna. eu am Allview x1 soul.
Prima caracteristica care m-a facut sa il cumpar este spatiu mare de stocare, are 32 gb deci suficient pentru mine, al doilea a fost camera pe spate de 13 mp si cea secundara de 5, apoi ecranul destul de mare de 5 inch si nu in umtimul rand pretul destul de accesibil. Il am de 4 luni si pana acum nu m-a dezamagit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care este bugetul maxim?

| Rony23 explică (pentru anonim_4396):

450 pacolo...bine vad ca pe olx sunt multe unele ieftine dar second-hand

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rony23):

Fereste-te de marci no name gen Utok, Gigabyte si altele de genul. Chiar daca sunt mai performante din punct de vedere al specificatiilor, nu au calitatea si stabilitatea unor firme cu renume. As alege cu incredere Samsung Trend Plus:
http://bit.ly/1pwTn8g