| Alexxutzaa a întrebat:

Ce telefon de calitate mi-ati recomanda, pana in 1.000 lei. FUNDA!

3 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Eu ti-as recomanda un S2 plus si te sfatuiesc ca mai intai sa arunci o privire peste parerile celor care l-au cumparat deja daca vrei sa afli un raspuns corect la intrebarile tale. Le gasesti aici: http://bit.ly/1iJVAt4

Vezi ca pe 9 decembrie il vei gasi la un pret special pentru ca magazinul implineste 12 ani si vor fi foarte multe reduceri.

| Raspunzatorul25 a răspuns:

Tia-as recomanda Sony Xperia C, dar este 11 milioane.

| xirius a răspuns:

S2 plus