| EvaBiersack a întrebat:

Ce telefon e mai bun iphone 4s sau Samsung galaxy s4 mini?
Din toate punctele de vedere.
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Caddy1609 a răspuns:

Recomand s4 mini.are o camera cu un senzor bun de 8 mpx.
Android foarte prietenos
are capac poti schimba bateria in caz ca se strica(la iphone nu poti scoate bateria)
are procesor mai bun, poti trimite fisiere prin bluetooth(la iphone nu poti decat pe alt iphone)
s4 mini e mai nou decat 4s ul, ecran mai mare, si mai sunt de spus.
eu as merge pe S4 MINI
cumpara-ti iphone doar daca tii foarte mult la design ul telefonului.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4 mini, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......0_1965.php

Toate cele bune.