| niciunnumedisponibil998 a întrebat:

Ce telefon este mai bun: S4 sau iphone6. Va rog spuneți mi si dc?

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Samsung Galaxy S4 este foarte performant, arata bine, este mare, poti rula pe el ultimele jocuri aparute fara nici cel mai mic lag. Are 2 camere foarte bune. Bateria de 2600 miliamperi, o sa tina in jur de 1-2 zile, depinde cat te joci pe el.

Succes!

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......vcdnpm.php

Toate cele bune.

| Eduard619 a răspuns:

Http://www.phonearena.com/....../8346,7597 ai aici comparatie la toate caracteristicile..eu merg pe S4 pentru ca poti downloada tot gratuit si pentru ecranul mai mare.

| diablo2 a răspuns:

Vrei sa alegem noi pentru tine? Aici e ca si cum ne-ai intreba ce gen de muzica sa asculti Rock sau Clasica, nu poti compara S4 cu Iphone6, pentru ca difera sistemul de operare, sunt foarte multe diferenta intre cele doua, fiecare e facut pentru ceva, Iphone-ul are propriul lui procesor, sistem de operare, fiecare dupa gustul sau, Logic ca un fan Android ar spune sa alegi S4, un fan Apple ar spune sa alegi Iphone, Totul tine de gusturi, cele doua telefoane nu pot fi comparate pentru ca iphone-ul are componente ce se gasesc doar in el, produse de Apple, el nu are nevoie de nu stiu ce Quadcore sau alte minunatii el are doar componentele pentru a rula optim, in schimb pe Samsung, gasesti acele componente si pe alte telefoane, cum am spus nu le poti compara, de aceea iti spun sa alegi ce-ti place tie mai mult.

| ThinkDifferent a răspuns:

IPhone 6, normal. Este mai nou, mai inbunatatit, nu are lag, jocurile ruleaza perfect...etc.