| Vendrina a întrebat:

Ce telefon este mai bun? Samsung s3 neo sau Samsung galaxy j5?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Eu am Samsung Galaxy j5 si sunt foarte multumit de el, are doua cartele sim si internet mai mult si e super ok, face poze super happy

| noone33 a răspuns:

Eu zic J5. E bun S3 e mai vechi.Eu am J5 mi se pare foarte ok. J5 cica e cel mai ieftin din seria Galaxy. Uita-te pe net la review-uri cu S3 si J5.
http://www.phonebunch.com/......y_j5-2017/

| ErikaNow a răspuns:

Samsung j5

| stefanblue1 a răspuns:

J5 deaorece este mai nou, se misca mai repede si are camera mai buna

| Maria0809 a răspuns:

Parerea mea este ca Samsung galaxy j5 e mai bun