| KrisizZ a întrebat:

Ce telefon imi recomandati intre 700-800 de lei? Il vreau mai mult pentru jocuri, vreau sa ruleze foarte bine jocuri precum Asphalt 8, Real Racing 3, Gangstar Vegas, Gta Vice City etc.

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ia breh tableta in banii astia, nu te koy cu telefon ca sa iti moara bateria dupa o ora-doua de jucat. Unde mai pui ca telefoanele au in general si racirea mai slaba ca tabletele si daca te joci mult o sa iti moara repejor...

| Sn4k3 a răspuns:

Iti recomand telefonul asta. E foarte bun.

| Pardelian a răspuns:

Daca iei mai mult pentru jocuri iti recomand tableta pe tel se vor vedea f mici

| robandu99 a răspuns:

Iphone 4s

| Draghici_Ovidiu_1993 a răspuns:

Iti dau eu un tell care are 16 g memorie fara card am avut unu din ala incearca Philips e foarte bun am avut asphalt 8, gta 3 si n.o.v.a 3 si e foarte bun si nu e nici foarte scum cam 600-750 lei