| sheamus12 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati pana in 1000 lei?
Sa nu imi dati telefoane SH sau pe la 600 lei sau mai putin.

7 răspunsuri:
| sheamus12 explică:

Mai astept pareri.
Si nu am uitat de Funda.

| 50cent50 a răspuns:

Lg I9

| AlexBossgoru a răspuns:

Samsung Galaxy S 3 Mini sau Samsung Galaxy Trend Plus.

| dinumariiia9ir a răspuns:

Samsung galaxy s advance si Samsung galaxy trend plus

| DenisaMihaellla13 a răspuns:

Orange Hiro 780lei sau abonament de 90EURO pe luna ti-l recomand este un smartphone cu toate aplicatiile noi moderne si memorie fara card 2GB. Sper ca te-am ajutat!

| Ionela2013 a răspuns:

Daca doresti un telefon modern, trebuie sa golesti putin portofelul.Iti recomand un telefon Tuch Screen cum ar fi Nokia Lumia sau Samsung (orice model-ca toate sunt super).De exemplu eu nu de mult mi-am luat Nokia Lumia 520 cu 2699 de lei moldovenesti, si sunt foarte mindra ca mi-am luat asa telefon. Funda?

| Gtxman a răspuns:

Hmm. Samsung Galaxy S2 Plus sau Acer Liquid z5