| alexandrapetre20 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati pentru sora mea care a implinit 16 ani? ( sa fie pana in 1500 de lei)

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse modele la linkul :
http://www.emag.ro/......ricedesc/c

http://www.pcgarage.ro/......e-24-luni/

Toate cele bune!

| NegruAlb a răspuns:

Părerea mea daca vrea mai mult pentru jocuri, cumpara ceva cu android, iar daca vrea mai mult pentru o folosinta simpla: Internet, fb, whatsapp etc sa fie ceva cu Windows, deoarece rulează mai bine ca un android. Nu iti dau acuma modele ca sunt multe, ti-am dat doar o idee sa te orientezi.
Bafta!

| TsonPing a răspuns:

Depinde de preferinte! Pentru Dame asi spune Galaxy s3 mini / Galaxy s3 / s4 mini sau Allview a5 sau daca prefer un Nokia Lumia 535

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru TsonPing):

A zis pana in 1500 de lei, nu pana in 800.

| TsonPing a răspuns:

Samsung Galaxy s4 / Samsung galaxy s5 /

| tudorwifihack2 a răspuns:

Ori ce ai cumpara nu lua Allview