| heos a întrebat:

Ce telefon mi-ati recomanda dintre meizu m2 sau Allview x2 soul style+

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Orice dar nu Allview. Ia-ți meizu m2.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunul nu as recomanda. Nu mai bine Samsung?

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Meizu. Xiaomi si Meizu, cei doi producatori chinezi, urca tare de tot in topuri. Xiaomi a ocupat anul trecut locul 3 in materie de vanzari dupa Samsung si Apple, iar Meizu sunt si ei in primii 10. Allview sunt niste telefoane chinezesti de duzina pe care producatorul isi pune doar numele. La fel ca Utok, alea fiind cele mai proaste dintre produsele "romanesti". Asa ca Meizu, este un producator decent si certificat.