| NimicGol a întrebat:

Ce telefon sa aleg dintre Allview p5 qoad si HTC one?

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce intrebare.
Doar ca idee: cumperi un HTC one sau 2 p5 quad si un p5 duo.
Ps: logic, HTC one e mai bun, mult mai bun.

| TheTimeKiller a răspuns:

Decat sa-ti iei LG L7 mai bine iti iei Allview p5 quad. Se misca bine fata de L7. Am umblat pe ambele telefoane. La L3, L5 si L7 cand bagi o aplicatie noua ai mult lag si abia se deschide. L9 nu am umblat inca dar de L7 asta stiu(am incercat). La Allview p5 quad totul s-a miscat ok si fara lag. Se incarca putin mai greu browserul dar nu iti va face mari probleme(2-3 secunde mai incet decat Samsung galaxy s3). Deci clar e mai bun Allview big grin

Răspuns utilizator avertizat
| johnnyboby a răspuns:

HTC one are un kelner foaste stabil si bun sa te feresti de Allview

| sweetistaaaa a răspuns:

Allview

| NimicGol explică:

Am scris din greseala HTC one, am vrut sa scriu LG optimus l7.