| 404namenotfound a întrebat:

Ce telefon sa cumpar daca am un buget de 1000 RON? Ma gandeam sa aleg intre Nokia Lumia 920 si Blackberry Z10. Amandoua sunt cam la acelasi pret in magazin. Dar as vrea si alte pareri.

2 răspunsuri:
| AliLina2 a răspuns:

Salut,ar mai fi Asus Zenfone 2 Laser, cu o memorie interna de 16 GB, suporta card pana la 128 GB, camera de 13 MP in spate si 5 in, ecran IPS LCD cu protectie Corning Gorilla Glass 4, procesor quad core tactat la 1, 2 Ghz.

| FuriaGogoasei a răspuns:

LG G3 s