| Andi_Andrei_2001 a întrebat:

Ce telefon sa imi iau iphone sau LG?

9 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DEPINDE despre ce model ( exact ) discutăm!

Spre exemplu, LG G3 (32GB) este mai PERFORMANT decât Apple iPhone 6 Plus (128GB) - vezi linkul :
http://www.smartprix.com/......lopdjq.php

Precizează EXACT la ce modele te referi, apoi mai vedem ce & cum...

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

LG love struck

| vladv26 a răspuns:

Amandoua sunt firme bune dar iphone cred ca e mai bun parerea mea

| TheCosmin02 a răspuns:

Pe iphone e mai complicat de umblat iti recomand LG
dar personal tiasi recomanda Samsung

| TheCosmin02 a răspuns:

Kiky98 ai avut vrodata un note3 sau s4 eu am note4 si e cel mai bun telefon al momentului auzi iphone voua vi se pare interesant iphohneul ca care numele "iphome" si ca are doar un buton jos lol

| SDana a răspuns:

Eu voi alege mereu Iphone

| kiky98 a răspuns:

Eu una zic iphone, fata de altii care recomanda Samsung rolling on the floor

| Razvan199996 a răspuns:

Un IPhone e mai bun decât un LG, Iphone are iOS-ul care este mai bun ca și Androidul, și iOS-ul nu este mai greu ca androidul

| TransformersPrime a răspuns:

Eu aleg Samsung pentru ca eu il am si este foarte bun si el este Samsung galaxy s 2 +.