| Diodiu_Cristy_1998 a întrebat:

Ce zice-ti de Nokia lumia 520, mai ii bun, merge jocurile pe el(subway surfers, snooker, angry birds), tine mult bateria?, poti viziona filme pe el?

Răspuns Câştigător
| Paharcuapa1990 a răspuns:

Detin acest telefon de aproximatic 2 saptamani. Jocurile mentionate merg fara nic-o problema Subway mai are cate un lag de o secunda dar in rest super! Bateria te tine 2 zile cu un pic d enet surfing, mesaje, muzica, apelari. Filmele merg, iar pe 4 Inch pot zice ca te poti uita decent.
La pret si specificatii cel mai bun smartphone.
Iar de Allview uita cel mai prost telefon cu android facut vreo data. happy

6 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Merg toate jocurile pe care le-ai spus, merge si Asphalt 8, merg si filme, youtube, se merita daca- ti place.

| Celcareajuta a răspuns:

Nokia lumia sunt nasoale. Din experienta mea si a mai multor prieteni. Tine bine bateria, iti rupi ochii daca vrei filme pe el, iar jocurile nu merg asa bine happy

| Paharcuapa1990 a răspuns:

Da, inca mai este bun

| Diana12345123 a răspuns:

Eu una iti zic sa nu-ti iei, din cate stiu eu e nasol, si nici nu merg jocurile. Daca vrei un telefon la acelasi pret, poti sa-ti iei Allview, merge super bine si are cam acelasi pret. Nokia Lumia, au avut mai multi colegi, au zis ca le merge greu, sunt nasoale si ca nu mereu au probleme cu el.In schimb, Allview merge bine, stiu pentru ca am si eu si n-am probleme cu el laughing Sper ca te-am ajutat happy

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Diana12345123):

Mai bine taceai.

| Pool77 a răspuns (pentru Diana12345123):

rolling on the floor)))) Cea mai mare prostie zisa de cineva!