| TuElEA a întrebat:

Cine are Allview a4all de cateva luni....imi puteti zice cum a evoluat in timp.(in legatura cu memoria interna si procesor )

1 răspuns:
| Eclipse a răspuns:

Salut, eu detin Allview a4all il am de 2 luni si pot spune ca merge impecabil, nu am avut probleme cu el pana acum, bateria tine in jur de 3 zile cam asa, procesorul se misca foarte bine nu am intampinat un lag sau ceva, memoria interna este mica si se umple repede, dar cu un card de 4 gb se rezolva mica problema, eu de exemplu am card de 2 gb si nu am probleme, tin sa mentionez ca nu am instalat nici un joc in telefon am doar jocul care vine preinstalat, antivirus-ul se comporta foarte bine, pe internet se comporta la fel de bine. Per total este un telefon foarte ok, prima data inainte sa mi-l cumpar am fost cam sceptic dar se pare ca isi merita banii. Dupa parerea mea este un best buy daca ai un buget mic sau nu doresti sa investesti mult intr-un telefon.