| JusTPauL a întrebat:

Cine are telefonul HTC one m8, sunt de treaba? Am auzit ca se cam strica.
Sunteti multumit de el, face poze clare daca misti telefonul ies clare pozele sau sunt in ceata?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Ce vrei tu, se cheama stabilizare optica de imagine. Numai M7 are asa ceva. M8, nu. Uite aici:
http://www.emag.ro/......EBKWNBBBM/

| JusTPauL explică (pentru horia2012):

Aiurea vere, la cat se lauda cu camera foto ma asteptam ca m8 sa fie ce-l mai bun dar daca nu are stabilizator de imagine e un mare minus.

| horia2012 a răspuns (pentru JusTPauL):

Asa e, stabilizarea de imagine e un mare minus la multe smartphone-uri. LG sta mult mai bine la asta. Daca urmaresti asa ceva, unii producatori au inlocuit stabilizarea optica cu cea digitala (DS-Samsung S5).

| JusTPauL explică (pentru horia2012):

LG G3 am incercat si e slaba stabilizarea.
Am citit ceva despre G4 care apare la anul, pare cu mult mai bun.
Octa core 3000mh, ecran ultrahd, 4k 60 pfs, baterie 4600mah.

| horia2012 a răspuns (pentru JusTPauL):

Stabilizarea optica stii si tu, e de fapt mecanica de mare finete si senzori. Depinde de producator cat de tare isi da silinta sa scoata ceva bun. Sa vedem cum va fi G4, dupa performante e una, practic...

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Hct one e un telefon f bun. am M7 de mai bine de un an si nu am avut nici cea mai mica problema cu el

| ombladon112 a răspuns:

Http://bit.ly/1oYo2Lt recomand sa il cumperi de aici

| Calvin199s5 a răspuns:

Am eu HTC ore m8 și pot spune ca este un telefon foarte bun în toate privințele. Telefonul nu are cum sa se strice, este la fel de bun ca și un Samsung. Pozele sunt super clare.
Funda?