| alexsaxx2323 a întrebat:

Cine detine Iphone 6 / 6s, vreau pareri pro si contra despre acestea.
Doresc sa achizitionez SH
Multumesc

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Telefoane vechi, descatalogate.
In plus vrei sa cumperi SH. Cred ca ți-am mai scris referitor la această intrebare.
Și continui cu aceeași prostie...in a cheltui banii pe ceva ce nu merită.
Unde nu e creier e vai de buzunar.

| Crackman a răspuns:

6s este mai superior decat 6.
Daca era sa compaei 6s cu 7. 7 era mai convenabil la pret cu acrleasi chestii

| artemidak a răspuns:

E foarte bun!
Dar nu il cumpara second!
Îți vei lua teapa!
Sau poate dacă nu îți iei teapa, telu’ ala e deja scăpat și stricat, deci...
Și iPhone e mai bun decât Samsung!
Are o rapiditate mult mai mare!

| Apoka a răspuns:

Daca doresti sa cumperi un iphone SH, iti spun ca mai mult de 1 luna nu iti merge, mai bine strange bani pentru un s6 sau ia-ti s5 dar nu SH pentru ca e pe risc si sanse de 99.9% mai mult de 20 zile nu merge

| Tanase_Dani_1989 a răspuns:

Pai o sa incepem cu niste dezavantaje
-cand este frig o sa ti se inchida imediat
-bateria nu te tine chiar atat de mult
-calitatea cand filmezi cu camera din spate si dai zoom nu este chiar buna
-Daca se sparge te costa foarte mult sa il repari
-Muzica nu este gratuita ca pe Android

Avantaje
-Primul avantaj este ca, camerele filmeaza si face fotografiile foarte bine dar daca dai cu zoom isi pierde foarte mult din calitate
-Difuzorul este bunicel
-Memorie buna(depinde de cat iti cumperi tu )

Funda pls"!