| alexxy9832 a întrebat:

Cine imi spune ce suma totala (in RON) ajunge un abonament de la Orange pentru achizitionarea unui telefon cu 16 euro pe luna si 282, 72 euro. Primul raspun primeste funda.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

1 EURO = 4. 4025 RON cursul bnr de azi

| express11 a răspuns (pentru suntserios):

5 ron euro la Orange

| express11 a răspuns:

La banii astia mai bine iti iei altceva, dar noi romanii suntem capra raioasa cu coada in sus...murim de foame dar avem tehnologie.

| Goguletzu a răspuns (pentru express11):

Iti dau dreptate laughing ma uimeste cand vad pe cate unu cu abonament de 50 E pentru 1 telefon de 100E laughing

| express11 a răspuns (pentru Goguletzu):

Dadada,asta este are nu are se imprumuta si pe urma spune de ce ii da aia in judecata si le i-a casa.